niedziela, 30 listopada 2014

Krótka relacja z koncertu #Margaret

Cześć Wam! :)

Dzisiaj pojechałyśmy na 'Zakupy z gwiazdami' w Centrum Handlowym 'Plejada' w Sosnowcu. Od rana odbywały się castingi, spośród których miały zostać wyłonione przez jury 4 osoby, które dostaną 3 tys zł na zakupy. W jury zasiadła Margaret, znani nam z rodzinki.pl - Adam Zdrójkowski i Maciej Musiał, a także Zuza Kołodziejczyk.
Cała impreza była super pomysłem, można było posłuchać na prawdę uzdolnionych osób, a także poznać różne nowinki modowe, które zaserwowała Jessica Mercedes.


My niestety ominęłyśmy część castingową, dojechałyśmy dopiero na część finałową. Najpierw zaśpiewała Marta Bijan, nie znałyśmy jej wcześniej, ale dziewczyna ma naprawdę świetny głos.


 Następnie wystąpiła przez dosłownie 5 minut, znana blogerka Jessica Mercedes, która za zadanie miała wybrać 'z tłumu' wyróżniające się ubiorem osoby. Jej wybór naszym zdaniem nie był do końca trafny, były to stroje, które można zaobserwować u wielu ludzi dość często. Oczywiście to był jej wybór, są różne gusta. Na zdjęciach poniżej Jessica (niestety miejscówka nie pozwoliła nam na zdjęcia, które ukazałyby więcej), a także dziewczyna, która według niej, była najciekawiej ubrana. Zwyciężczyni zaznaczyła, że inspirowała się Margaret.Następnie wygrana czwórka zaprezentowała swoje zakupy za wygraną gotówkę, a po tym rozpoczął się najbardziej wyczekiwany przez wszystkich koncert Margaret. Pierwszy raz miałam możliwość oglądania i słuchania jej na żywo i jestem pozytywnie zaskoczona, gdyż na scenie tańczy, skacze, dobrze się bawi i ma super kontakt z publicznością, a przy tym świetnie śpiewa. Jak wiemy, nie wszyscy są w stanie połączyć te wszystkie elementy na scenie, a jej się to udało rewelacyjnie.Przy okazji mamy także parę zdjęć naszej dzisiejszej stylizacji:

A czy ktoś z Was uczestniczył w tej imprezie? :)

1 komentarz:

  1. Wydarzenie oceniam na bardzo pozytywne. W koncu nie trzeba za cos placic milionow.

    Pozdrawiam, Sonia
    www.dookola-swiata-w-jeden-dzien.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń