poniedziałek, 17 listopada 2014

#AnjaRubik - sesja dla świątecznej kampanii Apartu


Zbliżają się święta, a co za tym idzie, znane marki zaczęły już prowadzić kampanie świąteczne. Tym razem na tapecie kampania Apart, w której po raz kolejny pojawiła się Anja Rubik, a w raz z nią Sasha Knezevic - jej partner. Wystąpić w sesji zdjęciowej miał okazję także ich piesek. 
Zdjęcia wykonał jeden z lepszych polskich fotografów - Marcin Tyszka. Panuje klimat Bożego Narodzenia, ciepła atmosfera, para piecze ciasteczka, wręcza sobie prezenty i rozpakowuje je, pije szampana, spędza czas na dworze w otoczeniu przepięknych małych Huskich.Uważam, że zdjęcia są bardzo ładne, idealnie przedstawiają obraz Świąt.

W zeszłorocznej świątecznej sesji zdjęciowej dla Apartu sceneria była podobna, zdjęcia również sprawiają wrażenie prawie takich samych, jednak  wcale nie są nudne.
Jak wiemy Święta spędza się w określony sposób - prezenty, pieczenie ciast, spędzanie czasu z rodziną, celebrowanie. Nie dziwmy się więc, że zdjęcia mają podobny charakter, gdyż ta kampania ma na celu ukazanie prawdziwych Świąt, tak jak każdy je widzi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Dekoracje, cała sceneria jest cudna, stylizacje małżeństwa także odpowiednio dobrane. Kampania Apartu w moim mniemaniu trafiona w dziesiątkę, bardzo udana. 

A jakie są Wasze opinie?  

3 komentarze:

 1. ajj ania, piekna swiateczna kampania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie przepadam za Anja Rubik, ale zdjecia ladne.

  Pozdrawiam, Sonia
  www.dookola-swiata-w-jeden-dzien.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia bardzo mi się podobają, są żywe, kolorowe.. a ten kto pracował nad wystrojem musiał się nieźle natrudzić. ;)

  OdpowiedzUsuń