poniedziałek, 24 listopada 2014

Cara Delevingne & Pharrell Williams - wspólny film promujący Chanel #Chanelsalzburg

Cara Delevingne i Pharrell Williams w filmie Karla Lagerfelda "Reincarnation", Chanel


Pharrell Williams i Cara Delevingne wystąpili w filmie promującym kolekcję CHANEL. 
Film ten nosi tytuł "Reincarnation" i jest wyreżyserowany przez Karla Lagerfelda. Przed rozpoczęciem pokazu z najnowszej kolekcji 2 grudnia w Salzburgu, zostanie zaprezentowany ten właśnie film. Póki co, w internecie możemy obejrzeć teaser, który przedstawia parę tańczącą walca w przepięknym pałacu. Premiera całego filmu będzie dostępna na www.chanel.com 1 grudnia tego roku.

cara-delevingne-pharrell-chanel-film02


W tle słychać także głos Cary. Tytuł piosenki tego duetu to "CC the Wolrd". Jak głoszą media, modelka pomiędzy sesjami i kampaniami reklamowymi, biega na castingi filmowe, a także lubi śpiewać i ma zdolności ku temu. Niebawem ma ukazać się jej debiutancki singiel, który nagrywała razem z Williamsem.

 Ale wracając do sesji, Karl Lagerfeld skupił się na epizodzie w życiu Coco Chanel, która spędziła wakacje w hotelu w Salzburgu (1954 r). Spotkała tam młodego mężczyznę, który obsługiwał windę. Jego uniform zainspirował ją do stworzenia popularnego na całym świecie żakietu. Ta scena jest zaprezentowana w filmie, który łącznie będzie trwał 7 minut.

Co jeszcze tam zobaczymy? 

Pharrell wcielił się także w postać Franciszka Józefa I - cesarza Austrii, a Cara w jego żonę - znaną jako Sisi. 

W obsadzie również widnieją: Lady Amanda Harlech (pisarka), Baptiste Giabiconi (francuski model), Heidi Mount (modelka), a także 6-letnią Hudson Kroenig, która występowała już nie raz na pokazach Chanel.   
 
Cara Delevingne & Pharrell Williams team up for Chanel  Zapraszam to obejrzenia kilku zdjęć Cary i Pharrella.
 Inspiration: The Happy superstar sported a hotel elevator operator's jacket, cited as the inspiration for Chanel's iconic garment


 Zdjęcia pochodzą z teasera, na więcej musimy poczekać :)

Więcej wspólnych zdjęć gwiazd w sesji dla brytyjskiego VOGUE >TUTAJ<


Jak Wam podoba się kampania Chanel? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz